KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15343003
nr 1534 3003
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kina, 50x49 cm, yttermått inklusive ram: 63x62, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:52:36
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)